مورد تائید شما و مورد پسند کاربرانتان

نرم‌افزار نرم‌افزار

سرویس نرم‌افزار

نرم‌افزارها در تمامی مراحل رشد یک کسب‌وکار می‌توانند ابزاری مناسب و راهکاری سازنده برای صاحبان آن باشند. در هر کسب‌وکار مراحلی اعم از تامین و تولید محصول، نظارت بر منابع انسانی و رشد آن، معرفی محصولات و خدمات در بازار هدف، برقراری ارتباط مؤثر با مشتریان وجود دارد که در تمام آنها، برای ایجاد یک راهکار مناسب شما می‌توانید از یک نرم‌افزار متناسب با نیازتان کمک بگیرید.

برای تولید نرم‌افزارها بسترهای متفاوت با قابلیت‌های مختلفی وجود دارند. ما با توجه به مسئلۀ شما و سطح پیچیدگی و گستردگی آن، با ابزارهای بهینه نرم‌افزار مورد نظر شما را طراحی و پیاده‌سازی می‌کنیم و برای خروجی کارمان، بالاترین کیفیت را تضمین می‌کنیم. خروجی‌هایی که مورد تائید شما و مورد پسند کاربرانتان باشند.

انواع خدمات

نرم افزار تحت وب

در گذشته به وب‌سایت سادۀ ایستا، نرم‌افزار تحت وب می‌گفتند. اما امروزه انتظار کاربران از نرم‌افزارهای تحت وب بالا رفته و برآورده کردن این انتظارها، به دانش فنی و تخصص نیاز دارد. همچنین برای پیاده‌سازی یک نرم‌افزار تحت وب، تخصص‌های جدیدی به وجود آمده. کارهایی که پیش از این تنها یک نفر آن‌ها را برعهده داشت. حالا شما باید به دنبال چند متخصص با تخصص‌های طراح و معمار نرم‌افزار، طراح واسط کاربری، طراح تجربه کاربری، پیاده‌ساز وب و توسعه دهنده سمت سرور برای نوشتن کد باشید تا وب‌سایت یا نرم‌افزار تحت وبی ایجاد کنید که تمامی استانداردهای روز را داشته باشد.
توسعۀ نرم‌افزار تحت وب گزینه‌ای مطلوب برای کسب‌وکارهایی است که به دنبال ایجاد تجربه‌ای استوار و انعطاف‌پذیر برای تمامی کاربران، با ابزار و سیستم عامل‌های مختلف هستند. با استفاده از رویکردهای جدید برای توسعه از جمله برنامه‌های پیشرفتۀ وب، ما توانایی طراحی، پیاده‌سازی و معماری خود را با هم به کار می‌گیریم تا نیاز کسب‌وکار شما را با حداکثر سرعت و دقت برآورده کنیم.

نرم افزار موبایل

امروزه کاربران همواره در حال استفاده از گوشی‌های هوشمند و نرم‌افزارهای موجود در آن هستند تا به اطلاعات مورد نیازشان دست پیدا کنند. به همین دلیل بهترین گزینه برای شما و کسب‌وکارتان تولید نرم‌افزار موبایل، تبلت و دیگر دستگاه‌های هوشمند است. ما نرم‌افزار موبایل را با توجه به نیازها و الزامات خاص کسب‌وکار شما می‌سازیم؛ چه شما یک گروه نوپا باشید چه یک شرکت بزرگ ما به شما کمک می‌کنیم تا برنامه‌های کاربردی مبتنی بر موبایل را در سازمانتان گسترش دهید.

محصولات ویژه

فروشگاه اینترنتی

یکی از متداول‌ترین راهکارهای ارائۀ محصولات در فضای مجازی، استفاده از فروشگاه‌ها اینترنتی است. در این فروشگاه رابطه بین مشتری و ارائه‌دهندۀ محصول بدون واسطه برقرار می‌شود. این نوع تجارت هزینۀ معاملات را به خصوص هزینه‌هایی که مشتریان صرف واسطه‌ها و انتخاب کالا و خدمات می‌کنند، کاهش می‌دهد .
فروشندگان با استفاده از این نوع تجارت الکترونیکی می‌توانند محصولات خود را علاوه بر فروشگاه‌های خود در سطح شهر، به طور مجازی از طریق وب‌سایتشان به مشتریان عرضه کنند. با استفاده از این بستر مشتریان امکان کسب اطلاعات متنوع و دقیق مربوط به چند محصول را خواهند داشت. همچنین به راحتی و در زمانی کوتاه می‌توانند آن‌ها را مقایسه کنند و محصول مورد نظر خود را با توجه به نیازشان انتخاب کنند.
به جز فروشگاه اینترنتی که کسب‌وکارها را به مشتریانشان وصل می‌کنند، نوع دیگری از فروشگاه‌ها هم هست که دو گروه از مشتریان را به هم وصل می‌کنند. برای مثال اپلیکیشن‌هایی که در آن یک فرد، و نه یک کسب‌وکار به یک فرد دیگر خدمات می‌دهد، از این الگو تبعیت می‌کند. در ایران برای فروش وسایل استفاده شده به سایر شهروندان و نیز دریافت تاکسی به شکل آنلاین، از این نوع فروشگاه‌ها استفاده می‌شود که در سال‌های اخیر از محبوبیت بالایی برخوردار شدند .
در تجارت الکترونیک، مدل دیگری هم هست که در آن دو سر ارتباط کسب‌وکارها هستند. در این مدل، روابط تجاری بین عمده‌فروشان و خرده‌فروشان و یا تولیدکنندگان و عمده‌فروشان در دنیای اینترنت برقرار می‌شود. برای مثال، امروزه در ایران برخی از شرکت‌های تبلیغات آنلاین، که تبلیغ یک کسب‌وکار را در رسانۀ مربوط به یک کسب‌وکار دیگر به اشتراک می‌گذارند از این الگوی تجاری بهره می‎برند.
ما بعد از طراحی و پیاده‌سازی چند فروشگاه اینترنتی، حالا می‌توانیم بهترین فروشگاه اینترنتی طبق نیاز شما و کسب‌وکارتان را طراحی و پیاده‌سازی کنیم.

نرم‌افزار خاص مشتری

نرم‌افزار به عنوان یک ابزار جهت پیش‌برد و توسعۀ فعالیت‌های یک مجموعه می‌بایست منطبق بر نیاز، سازوکار و تحلیل مبتنی بر پیشرفت طراحی و پیاده‌سازی شود. استفاده از یک ابزار مناسب علاوه بر بهبود روند اجرایی منجر به تصمیم‌گیری صحیح بر اساس مستندات و تحلیل منطقی در جهت توسعۀ آن فعالیت می‌شود. ما در گروه راهکار خاص، بر اساس مستندات و نیازهای شما، می‌گوییم که دقیقا چه نرم‌افزاری می‌تواند به کار شما بیاید و بعد نرم‌افزار خاص شما را برایتان طراحی و پیاده‌سازی می‌کنیم.

توسعۀ چابک

ما در مسیر توسعه و پیاده‌سازی نرم‌افزار از روش‌های چابک مختلف و مدرن با رویکردهای زیر استفاده می‌کنیم:

 • افراد و تعاملات، بالاتر از فرایندها و ابزارها هستند.
 • نرم‌افزار با کیفیت بر مستندات جامع اولویت دارد.
 • مشارکت مشتری مهم‌تر از قرارداد کاری است.
 • پاسخگویی به تغییرات و انعطاف پذیری بالاتر از، پیروی از یک برنامه ثابت.

موارد سمت چپ بسیار ارزشمند هستند ولی ما برای موارد سمت راست ارزش بیشتری قائل هستیم.

آخرین پروژه‌ها

وبسایت شرکت تعاونی پسته رفسنجان

ما برای تعاونی تولیدکنندگان پستۀ رفسنجان، وبسایت معرفی محصولاتشان را طراحی و پیاده‌سازی کردیم. وبسایتی که علاوه بر معرفی، قابلیت ثبت سفارش هم دارد.

 • SQL
 • C#
 • HTML
 • CSS
 • ASP.NET

راهکار خاص سازمانی مبتنی بر شیرپوینت شرکت ارزیابان انطباق رابین

ما به این شرکت، به‌طور یکپارچه خدمات متنوعی را در حوزۀ فناوری اطلاعات ارائه دادیم. خدماتی از قبیل طراحی و پیاده‌سازی سیستم مدیریت فرآیندهای سازمانی، طراحی وبسایت رسمی شرکت و ...

 • Sharepoint
 • IT DEPARTMENT
 • PMS
 • CUSTOM SOLUTION
 • INFORMATION TECHNOLOGY

وبسایت رزرو آنلاین اسکیپ کیوب

ما برای مجموعۀ کیوب کلاب توچال تهران، وبسایتی برای رزرو آنلاین اتاق فرار با نام «اسکیپ کیوب»، طراحی و پیاده‌سازی کردیم.

 • HTML
 • CSS
 • ASP.NET
 • C#
 • SQL
شروع پروژه